Ocak 23, 2023

Özellikle Facebook’un Whatsapp ile ilgili kullanıcılarına yaşattığı gizlilik sorunlarının ardından Telegram, birçok kullanıcının tercihi oldu. Ayrıca uygulama diğer rakiplerine göre bazı özellikleri ile de dikkat çekerek kullanıcıların ilgisini toplamayı başardı. Bu kadar geniş bir kitleye sahip olmalarına rağmen şirket para kazanma konusunda her hangi bir girişime imza atmadılar. Ancak yakın bir zamanda bu durum değişecek gibi görünüyor.

Premium hizmeti geliyor!

Telegram Beta topluluğu, İOS uygulamasının 8.7.2 sürümünde bir Telegram Premium abonelik hizmeti keşfetmiş bulunmakta. Benzer bir hizmetin Android işletim sisteminde de bulunması muhtemel görünüyor. Peki bu premium hizmet kullanıcılarına neler sunuyor?

Telegram Premium‘un abonelerine özel olan çıkartma ve ifadeler sunması bekleniyor. Bu ifadeleri kullanmak isteyenlerin premium satın alması gerekecek.

İnsanların sadece özel ifadeler için para ödemesi pek mümkün görünmüyor. Telegram mutlaka başka avantajlar da sağlayacaktır. Ama şu anda ne olabilecekleri konusunda bir bilgimiz yok.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir